Iris Health Clinic

Українські Мобільні Оператори Запустять 3g

Через передавачі цих компаній 3G-зв’язок у переможців першого та третього лоту може працювати з перешкодами. Значний вплив на розвиток 3G матиме проведення конкурсу на отримання ліцензії. Для того, щоб ця процедура була проведена коректно, регулятору слід прозоро забезпечити участь тільки тих операторів, які здатні організаційно, технічно та фінансово впровадити національне 3G мова програмування покриття. Чергове знецінення національної валюти, що відбулось вже після відкриття конвертів 16 лютого, не лише не зменшило інвестиційну привабливість частот, але й знизило валютний еквівалент вартості ліцензій більш ніж у двічі. Нагадаємо, раніше планувалось, що конкурс на отримання операторами ліцензій для надання послуг зв’язку в стандарті 3G пройде до 30 жовтня 2014 року.

Ці зміни вже готові і узгоджені з іншими держустановами, каже Тетяна Попова. Досі в Україні єдиним монопольним власником ліцензій на 3G є компанія «ТриМоб», яка отримала її від свого материнського і на той час державного «Укртелекому», і володіє нею вже 9 років. Коли один інтертелеком то да а коли їх буде кілька тоді буде конкуренція і знижки на послуги. За ваймакс в нас нічого взагалі не чути то у вас на західній Україні він. Загалом з вересня гаечки підзакрутять, ось і оплачуй рік абонкі.

Було б суперово, для сільскої місцевості щоб скажімо Київстар(в нього найкращі мережі) запустив 3г. Про москальського МТСа звісно і мови нема, в нього все завжди глючне як у більшості мешканців його країни москалії. От Укртелеком і Інтертелеком можуть дійсно зірвати конкурс, конкуренція… В Україні вже працює месенджер компанії Turkcell під назвою BiP. Число користувачів месенджера в країні lifecell не розкриває. Офіційно, за межами Туреччини месенджер скачали всього трохи більше одного мільйона разів, даних про активні користувачів немає.

Саме «Укртелеком» і «ТриМоб» незацікавлені в подальшому запровадженні 3G технологій в країні, сказала Радіо Свобода голова правління «Інтернет-асоціації України» Тетяна Попова. Запровадження нових стандартів зв’язку 3G і 4G є одним із напрямків діяльності експертної групи «Реанімаційний пакет реформ». В рамках спільноти була створена робоча група, яка займається цією проблемою. 100 МБ 3G / 2G Інтернету, далі 2G Безліміт – 5 грн в день користування.

Київ – 3G та 4G зв’язок з’явиться в Україні вже найближчим часом. Раніше перешкодою на шляху країни до сучасних технологій була корупція і монополія «Укртелекому» говорять експерти. Значить мене розводять як юпі на відро води ,або у них вишка метрів 16 ,що явно наврят чи… Прочитав ,що дійсно потрібна пряма видимість, а от стандарту 802.16а і 802.16е уже не буде потрібно прямої видимості…

За кордоном люди розказують про три G ,як легенду про динозаврів,а в нас через 6 років… Тендерна комісія НКРЗІ проведе торги з голосу за тендером на отримання 3G ліцензії 23 лютого 2015 року. Навіть не так цінне те 3G покриття як сам процес проведення, якщо наші злодюги його проведуть прозоро то все буде ОК. Майже 200 тисяч людей втратили можливість користуватися мобільним зв’язком через те, що невідомі озброєні люди пошкодили і знеструмили обладнання в технічному центрі компанії «Київстар» у Донецьку.

Третій лот, за остаточним принципом, і стартовою ціною отримала компанія «Київстар». Генеральний директор «МТС Україна» Іван Злочевський, в коментарі виданню «Діло» виказав здивування надто високою ціною, яку «Астеліт» заплатив за перший лот. Представники компанії “Астеліт” наразі не коментують своєї активності на торгах по першому лоту. За словами Дмитра Шимківа, запровадження 3G-зв’язку дасть Україні низку економічних преференцій.

Казали що і до нас би протягли, якби набралося 30 абонентів.. І чим більше операторів тим краще, буде їм конкуренція а нам вибір. То не біда з часом буде інет, якщо не наші запустять то китайці…

В чем преимущество WebP

Указ Президента України “Про забезпечення умов для впровадження сучасних телекомунікаційних технологій” відкриває можливості для розвитку швидкісного зв’язку нового покоління 3G в Україні. Проте тільки за умови створення прозорих механізмів конкурсу та подальших конкретних кроків та рішень регулятора можна розраховувати на швидкий розвиток послуги в країні. У разі проведення конкурсу з видачі ліцензій на 3G-частоти влітку українські оператори можуть розпочати впровадження в країні мобільного зв’язку третього покоління до кінця цього року. Зокрема, мова йде про компанію «Перший інвестиційний союз» і «Ведекон». Ці компанії, згідно з ліцензією мають право на давати послуги спеціалізованого безпровідного інтернет-зв’язку. Наприклад, “Ведеком” кілька років тому виграла тендер на забезпечення інтернет-доступу в вагонах поїздів Hyundai.

А причиною того, що нові технології зв’язку досі не були впроваджені, президент називає корупцію. Якщо ж прибрати корупційні перешкоди, то ці технології можна покласти в основу електронного урядування, каже він. На скрині [Ссылки могут видеть только зарегистрированные и активированные пользователи] людина описує що користується такою сімкою. З 15 травня до 28 травня 2015 року абоненти «Київстар» у місті Бровари Київської області можуть тестувати роботу 3G-мережі безкоштовно.

Запуск VEON, нашої нової інтернет-платформи принесе безкоштовні месенджер-сервіси, свіжу модель цифрового залучення і нові сервіси в сфері музики і фінансів для наших клієнтів. Ми також раді повідомити про укладення глобального партнерства з STUDIO https://wizardsdev.com/ +, Deezer і Mastercard, кожна з яких інтегрує нові сервіси в платформу VEON », – наводяться в звіті слова Жана Іва Шарлье, СЕО Vimpelcom. «Київстар» вже запустив 3G у Львові та в Броварах Київської області, де надає послуги для всіх абонентів.

В чем преимущество WebP

«Ми відкрили мережу в Броварах для тестування всім бажаючим абонентами! Це означає, що якщо Ви абонент «Київстар» та ваш смартфон підтримує 3G, на території цього міста ви зможете протестувати швидкий мобільний інтернет абсолютно безкоштовно! Просто вай фай битонні стіни пронизує,що для нього рельєф ліс і тд. А от по технологій Пре вай мак дійсно без прямої видимості нічого не буде.

Вартість конверсії, що здійснюватиметься за рахунок операторів, становитиме 1,6 млрд грн, при цьому передбачається, що вона може змінюватися залежно від інфляції. Перший етап проведення конверсії триватиме 23 місяці, другий етап триватиме 18 місяців, третій – 17 місяців. Оплата конверсії відбуватиметься пропорційно кількості лотів у рівних пропорціях і на рівних умовах.

Щоправда, на думку одного з експертів ринку, можливо «Київстар» саме тому і вирішив зекономити на придбанні ліцензії, оскільки в компанії вирішили, що справляться з конверсією частот. Заступник глави АП зазначив, що впровадження 3G-зв’язку в Україні гальмувалося через бюрократичні процедури. Таку думку в ефірі «5 каналу» висловив заступник глави Адміністрації Президента України Дмитро Шимків, повідомляє Укрінформ.

  • Учора «Київстар» повідомив про позаштатну ситуацію в роботі обладнання мережі зв’язку на частині території Донецької та Луганської областей.
  • Крім того, запровадження новітніх технологій зробить якісний інтернет більш доступним.
  • Найшвидше повернення інвестицій було лише в Австрії та Нідерландах – 0,66 і 1,36, відповідно.
  • Сьогодні мав розмову із знайомим котрий працює в Київстарі монтером по обслугованню БС.

Всього ж BiP завантажили близько 12 млн раз, основна маса користувачів – турки. Як говориться в документі, зміна назви «підкреслює прагнення компанії прискорити стратегію запуску інтернет-платформи VEON Чи варто переходити з PNG-формату зображення у WebP розробнику мережевих додатків до кінця 2017 року». VimpelCom Ltd., що володіє українським мобільним оператором «Київстар», прийняла рішення змінити назву на VEON. Про це йдеться в звіті компанії за четвертий квартал 2016 року.

«Це дає наповнення в бюджет, гроші на потреби Міністерства оборони. Це також стимулює економіку, тому що завжди є показники внеску в ВВП швидкісного зв’язку. Також це – розвиток індустрії», – наголосив Дмитро Шимків. Поки в Україні практично нема 3G («ТриМоб» надає послуги приблизно 1% споживачів), у всьому світі активно впроваджується зв’язок нового покоління, а саме 4G. Претендують на ліцензії компанії «Київстар», «МТС», «Укретелеком», «Інтертелеком», «Астеліт», «Інтертелеком».

Про це на свій сторінці у Facebook повідомив президент компанії «Київстар» Петро Чернишов. «Країна немаленька, багато шкіл розташовано в місцях, де нема якісного інтернету, тому неможливо користуватися контентом, який розміщується все більше на різних ресурсах. Це обмежує наших дітей, громадян в правах на отримання інформації. Крім того, чим більша конкуренція, тим більш виважена ціна на ринку», – зауважує Лисицький. Подальша доля видачі ліцензій в діапазоні UMTS 2100 залежить від рішення Кабміну, що має ухвалити зміни до постанови уряду № 993. («Про затвердження Порядку залучення додаткових позабюджетних коштів для проведення конверсії радіочастотного ресурсу України в смугах радіочастот загального користування»).

Експерти вважають, що «МТС Україна» придбала найпривабливіший лот, серед виставлених на торги. Частоти, які купила компанія вважаються «найчистішими» – на них найменше впливають перешкоди з сусідніх частот. Натомість типи програмістів на частоти поруч з частотами першого та третього лотів вже були видані ліцензії на альтернативні технології швидкісної передачі даних. НКРЗІ намір провести тендер на отримання ліцензій 3G 16 лютого поточного року.

«Оператори сьогодні готові брати участь у конкурсі», – відзначив заступник глави АП. Sat-prof, та я телефонував взимку до оператора і вона мені сказала що без телефону ніяк… «Київстар» запускає в тестовому режимі 3G-мережу в Києві та Львові. Мобільний оператор “МТС-Україна” виводить на ринок перший тариф на послугу 3G для масового сегменту.

З 15 червня технічні фахівці «Київстар» будуть налаштовувати мережу 3G у ще двох містах Львівської області для забезпечення її найкращих показників і високої якості зв’язку. До запуску 3G готуються Моршин і Трускавець – відомі бальнеологічні курорти України. У компанії наголошують, що послуга буде безкоштовною до 28 травня. Абоненти, які знаходяться у Броварах, отримають SMS повідомлення про можливість безкоштовного тестування.

Zhora15, може китайці щось зліплять, тільки коли воно буде… Зокрема, цим питанням займатиметься екс-гендиректор Microsoft Україна, а нині заступник голови АП Дмитро Шимків. В мене в селі перед БС ,горка 14 метрова і нічого вай фай ловить…

При цьому 2G-інтернет буде тарифікуватись без змін — у відповідності з умовами тарифного плану абонента. Але «найбруднішими», як стверджують гравці ринку, є частоти третього лоту. Тут перешкоди зі сторони користувачів сусідніх частот є найсуттєвішими, тому для того щоб будувати мережу необхідно на кожен передавач ставити смуговий фільтр, який зменшує вплив інших діапазонів. Це додаткові інвестиції, тому вартість будівництва мережі «Київстару» обійдеться дорожче ніж іншим. Українські оператори, напередодні конкурсу нарікали на «непідйомність» умов частотного аукціону і до останнього відмовлялися підтверджувати участь у ньому, посилаючись на сумнівну рентабельність. Проте, як повідомляє «Ліга», в Україні було встановлено безпрецедентно низьку стартову вартість 1 МГц частот, як в абсолютному вираженні, так і в перерахунку на одного громадянина.

Він зазначив, що відповідний конкурс має оголосити Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації. «Сьогодні – початок нової надихаючої ери, коли Vimpelcom стає VEON. Наш ребрендинг відображає амбіції перевинайти компанію, перетворивши її з телеком-холдингу в глобального технологічного лідера.